Naše referencie

Na Martine The VIRTUAL oceňujem jej 24hod nasadenosť, rýchlu komunikáciu a odovzdávanie zadaní včas. Navyše sama urguje moje nevybavené a nedokončené záležitosti.
Julianna Hložek Grmannová
CEO Oxyslovakia s.r.o.
Túto moju úžasnú virtuálnu asistentku si veľmi pochvaľujem. Pri mojom rozlietanom živote si už vôbec bez nej neviem predstaviť život. Pomáha mi s článkami aj technicky, keďže ja si s technikou moc nerozumiem. Ďakujem Martinka že si a každému jej služby môžem len doporučiť.
Janette Kesckemétiová
CEO olejprezdravie.sk
Martina je vo svojej práci absolútny profík a mať ju v tíme je upokojujúce. Je dochvíľna a spoľahlivá. Má mnohé praktické zručnosti a vie narábať s rôznymi aplikáciami, ktoré sú praktické pre hladký chod organizácie. Má prehľad, príjemné a pokojné vystupovanie, nepotrebuje sa presadzovať, ale keď je to potrebné, vie priniesť riešenia na najrôznejšie situácie, od bleskového vytvorenia online dotazníka až po zabezpečenie bezlepkovej torty. Jej služby môžem len odporučiť.
Zora Inka Grohoľová
prezidentka ICF SK
„Martina pracuje spoľahlivo a k úlohám sa stavia zodpovedne. Dokáže tiež flexibilne reagovať na urgentné požiadavky. Aktívne pristupuje k hľadaniu riešení a snaží sa využívať svoje znalosti a skúsenosti.“
Peter Jászberényi
predseda Slovenskej osciácie koučov

a mnohí iní...