Potrebujete komunikovať online? Vyskúšajte ZOOM.

V aktuálnej situácii, keď veľa firiem muselo zavrieť svoje prevádzky a tie ostatné sa snažia, v čo najmenšej miere držať svojich zamestnancov v kanceláriách, rastie možnosť pracovať z domu. Či sa to niekomu páči alebo nie, všetci si to vyskúšame, dôverovať zamestnancom, prestaviť sa na online homeoffice a využívať všetky dostupné nástroje, aby naša práca bola aj naďalej efektívna a plynulá.

Ak potrebujete so svojimi spolupracovníkmi komunikovať online, organizovať video konferencie či webináre pre klientov, rozhodne by v portfóliu vašich aplikácií nemal chýbať Zoom. Softvér na video konferencie je aktuálne základným kameňom každého úspešného a produktívneho tímu. 

Zoom je jedna z najlepších platforiem v modernej video komunikácii. Využíva jednoduchú a spoľahlivú cloud platformou pre video a audio konferencie, spoluprácu, chat a webináre. Používať ho môžete či na mobilnom zariadení, počítači, telefóne alebo room systéme. Využívajú ho mestské organizácie, menšie aj väčšie firmy, neziskové združenia, aj jednotlivci.

Prečo využívam Zoom:

            Je jednoduchý.

  • Videokonferencie boli dlho niečo, čo si vyžadovalo stiahnutie softvéru, jeho nastavenie a rôzne ďalšie zložité procesy, kým ste reálne mohli začať komunikovať. V prípade Zoom stačí kliknúť na odkaz v pozvánke a tým sa spustí vaše stretnutie. Ak nemáte nainštalovanú aplikáciu Zoom, zobrazí sa výzva na stiahnutie a inštaláciu. Je to rýchle a jednoduché, zvládne s ním pracovať aj ten  technicky najmenej zdatný.

   Je všade.

  • Môžete ho tiež použiť na akomkoľvek zariadení. Funguje na vašom notebooku, iPade, iPhone, stolnom počítači alebo zariadení so systémom Android. To znamená, že ho môže používať ktokoľvek a kdekoľvek.  Dôvodom, prečo sa Zoom teraz tak rozbehol, je to, že ho môže používať každý bez ohľadu na to, ako sa pripája na internet.

   Je cenovo dostupný.

  • Je skvelé, že aplikáciu Zoom môžete používať zadarmo. V bezplatnej verzii si môžete vyskúšať takmer všetky funkcie, ktoré potom viete naplno využiť v platenej verzii. Videokonferencie viete pre 3-100 ľudí na 40 minút organizovať bez toho, aby Vás to stálo čo len 1 €. Ak Zoom potrebujete využívať každý deň, platená verzia je v tomto prípade ” na nezaplatenie”.

   Je spoľahlivý.

  • Zoom si veľmi dobre uvedomuje prudký nárast používania za posledných niekoľko týždňov. Iste, malo to niekoľko závad, ale keď sa zamyslíte nad tým množstvom dát, ktoré sa musia spracovať, aby sa video hovory v reálnom čase mohli uskutočniť, je to naozaj pôsobivé, že sa celá platforma nezrútila. Mnoho spoločností používa Zoom na to, aby zostali v spojení a udržali svoje tímy produktívne, čo znamená, že neexistuje žiadny priestor na prestoje a chyby.

   Je zábavný.

  • A nakoniec, Zoom je skutočne zábavný. Napríklad namiesto toho, aby ste usporiadali stretnutie, na ktoré sa na vás všetci musia pozerať vo vašej kuchyni, môžete pridať svoje vlastné pozadie tak, aby to vyzeralo, že ste na pláži alebo vo vesmíre. Možno si myslíte, že tieto typy funkcií sú úplne zbytočné. Ale nie sú. Sú totiž zábavné. A aby som bola úprimná, to všetci teraz naozaj potrebujeme, trochu nadhľadu a úsmev na perách.

Ak ste doteraz využívali iné, alebo žiadne platformy pre videohovory a konferencie, je najvyšší čas skúsiť Zoom.

www.zoom.us