Kedy je ten správny čas na spoluprácu s virtuálnou asistentkou?

Toto je otázka, s ktorou sa stretávame bežne. Univerzálna odpoveď však neexistuje.
Spolupráca s virtuálnou asistentkou závisí hlavne od vás samotných. Od vášho uvedomenia si priorít, zadelenia času, práce či na túžbe po ďalšom rozvoji podnikania.

Virtuálna asistentka je výborným riešením pre odbremenenie od úloh, ktoré vás nebavia, nie ste v tomto smere odborník alebo si len chcete uvoľniť nejaký ten čas na nové zážitky alebo na rodinu.

Už za pár dní začínajú letné prázdniny a veľa z nás sa už teší na čas strávený s rodinou a priateľmi. Niekedy však nemôžeme svojim blízkym venovať toľko času ako by sme chceli, obzvlášť, keď máme aktívne podnikanie. Leto je perfektný čas na odskúšanie si spolupráce s virtuálnou asistentkou. Tým, že časť úloh delegujete na nás, uvoľníte si priestor na spoločné zážitky s deťmi a svojimi blízkymi. Na nerušené letné grilovačky, príjemnú dovolenku v kruhu rodiny či na relax na dvore. Predsa len leto je najvhodnejšie obdobie prečistiť si hlavu. Aj nové nápady nám potom prichádzajú ľahšie.

Ak ešte váhate, neváhajte! Kontaktujte nás, rady vám pomôžeme prežiť leto vašich snov tým, že vám pomôžeme s bežnými aj menej bežnými úlohami, s ktorými sa vo svojom podnikaní stretávate. A to, že to pre vás bude cenovo výhodnejšie ako zamestnať človeka na full/part time je ďalší príjemný bonus. Úvodnú konzultáciu máte samozrejme bezplatne.

Tešíme sa na Vás.